Digibird Kimdir ?


Digibird, her türlü havadan video & fotoğraf çekebilen, insansız hava aracı üretebilen havacılık tecrübesine sahip bir şirkettir. İlk günkü heyecanımızla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Digibird her türlü etkinlik, reklam işlerinizde normal kameraların çekemeyeceği farklı açılardan yüksek kalitede fotoğraf ve videolar çekebilir. Profesyonel fotoğraf ekibiyle çekimlerinizi gerçekleştirir. İsterseniz kendi hava aracınızı sizin için yapar ve teslim eder.

Digibird Nasıl Çalışır ?

Digibird'ten çekim yapmasını istemek veya danışmanlık almak için sitedeki iletişim kısmında yer alan telefonu arayarak ulaşabilir veya mail formunu kullanabilirsiniz. En kısa zamanda size dönüş yaparız. Digibird sizin talebinizi aldıktan sonra çekim yapılacak alanda keşif yapar ve gerekli fiyatlandırmayı size bildirir. Ayrıca havacılık veya hava araçlarıyla ilgili her türlü sorularınızı ücretsiz cevaplayabiliriz.

100% - Türk Malı
100% - Yerli Sermaye
100% - Yerli Yazılım
100% - Kullanıcı Dostu

Digibird 29 yıllık hava kuvvetleriyle başlayan havacılık deneyimini ticari hedeflerinin dışında halkımızla paylaşmak, gençlerimize havacılık sevgisini aşılamak, geleceğin havacılarını yetiştirmek ve ülkemizin tanıtımını hedeflemektedir.

Hava fotoğrafçılığı yapmanın birçok yolu vardır. Temelde alçak irtifa hava fotoğrafçılığı ve yüksek irtifa hava fotoğrafçılığı olarak ikiye ayrılır. Multicopter olarak kullandığımız yüksek teknolojili ve uzaktan kumandalı insansız hava araçları ile alçak irtifa hava fotoğrafçılığı ve havadan video çekim hizmetleri vermekteyiz. Arzu edilen fotoğrafın ve mekanın özelliğine göre 1 metreden ile 400 metreye kadar yükselerek, istenilen görüntüler, yüksek çözünürlükte kolaylıkla elde edilebilmektedir.

Full HD 1080P video görüntü alabilen cihazlarla havadan video, dizi, klip, tanıtım videoları tarafımızca özenle yapılmaktadır. Elektrikli olması ve sessiz pervane özelliği ile dikkat çeken Multicopter, çekim esnasında çevreye herhangi bir ses, koku veya duman rahatsızlığı vermemektedir.

PANORAMİK FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ
FOTOGRAF METRİ ARAZİ ÇEKİMLERİ
MODELLEMEDE KULLANILAN VİDEO ÇEKİMLERİ
TOPLANTI, ETKİNLİKLERDE HAVADAN VİDEO & FOTOGRAF ÇEKİMLERİ
İNŞAAT, FABRİKA TANITIM VİDEO & FOTOGRAF ÇEKİM
MODEL UÇAK & MULTICOPTER TASARIM VE ÜRETİMİ
MODEL UÇAK & MULTICOPTER UÇUŞ EĞİTİMİ
MODEL UÇAK & MULTICOPTER SİSTEMLERİ BAKIM VE ONARIMLARI

EKİPMANLARIMIZ


ARI 30

Teknik Özellikler

DF 22

Teknik Özellikler

DJI PHANTOM

Teknik Özellikler

ALIGN 690L HEXACOPTER

Teknik Özellikler

PHANTOM 3

Teknik Özellikler

DJI S800

Teknik Özellikler

REFERANSLARIMIZ


İLETİŞİM BİLGİLERİ

Digibird ten çekim yapmasını istemek veya danışmanlık almak için sitedeki iletişm kısmında yer alan telefonu arayarak ulaşabilir veya mail formunu kullanabilirsiniz. En kısa zamanda size dönüş yaparız. Digibird sizin talebinizi aldıktan sonra çekim yapılacak alanda keşif yapar ve gerekli fiyatlandırmayı size bildirir. Ayrıca havacılık veya hava araçlarıyla ilgili her türlü sorularınızı ücretsiz cevaplayabiliriz.
ADRES: Digibird Havacılık Evka Mahallesi 14.Cadde A/1 D-8 Ürgüp - Nevşehir (Merkez)
Mobil :(+90) 532 587 4571
Mobile : (english): (+90) 535 448 3810
E-Posta: info@digibird.com.tr

KAYSERİ: Alirıza Arıkal; Mobil :(+90) 532 587 4571

MESAJ FORMU

Tarafınıza en kısa zamanda dönüş yapılacaktır

Mesajınız tarafımıza ulaştı. Teşekkür ederiz!